KURS ALPHA

 ALPHA to kurs dla każdego. Jeśli masz pytania i chce się dowiedzieć czegoś więcej o chrześcijaństwie niż do tej pory, pogłębić swoją wiarę, rozwiać wątpliwości lub podzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi, jest tu zaproszony. Zarówno osoby, które nic nie wiedzą o Jezusie, jak i te, które Go znają, mają możliwość odkrywania na nowo Jego miłości. Mogą znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące życiowe pytania.

Kurs Alpha obejmuje 10 cotygodniowych spotkań. Rozpoczyna się uroczystą kolacją, na której jest przedstawiana idea kursu. Każde spotkanie zaczyna się od wspólnego posiłku, aby uczestnicy zregenerowali swoje siły po całym dniu zajęć i chwilę odpoczęli przed zajęciami kursu. W tym czasie można również bliżej poznać innych gości. Po posiłku jest wykład, następnie przerwa na kawę i ciastko, a potem spotkanie w małej grupie – najbardziej cenione przez uczestników. Podczas niego można porozmawiać, zapytać o wszystko i wyjaśnić swoje wątpliwości, dzielić się swoim doświadczeniem lub przedyskutować interesujący problem. Można również tylko słuchać, bez konieczności mówienia. Każdy uczestnik wnosi do grupy nowe spojrzenie i to jest cenne.

Ten kurs to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu, na refleksję i poświęcenie uwagi swojemu życiu, swoim emocjom i sprawom. Już teraz zapraszamy cię na uroczystą kolację rozpoczynającą Kurs ALPHA.

Więcej informacji:

Start: 17 września 2018 (poniedziałek), godz. 19.00

Miejsce: parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Ropczycach
(Dom Parafialny), ul. Słowackiego 1

Zapisy: Anna Pęcak 605 335 507 lub

alphawropczycach@gmail.com